КОНФЛІКТИ ЗА УЧАСТІ ЯПОНСЬКОЇ АРМІЇ В 1890-1914 РОКАХ. ОЗНАКИ ПІДГОТОВКИ В КОНТЕКСТІ АНАЛІЗУ ВІЙСЬКОВИХ ПРОЦЕДУР БЕЗПЕКИ ТА ЗАКУПІВЛІ АВІАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ
DOI:
https://doi.org/10.33577/2313-5603.33.2020.160-174Ключові слова:
епоха Мейдзі, Армія Великої Японської Імперії, Японсько-цінська війна 1894-95, Боксерське повстання 1900, Російсько-японська війна 1904-1905, Rinji Gun’yō Kikyū Kenkyū Kai, Rinji kikyū tai, повітроплавання, дирижаблі, літаки, процедури безпекиАнотація
Cтаття містить опис впровадження аеронавтичних та авіаційних технологій в Rikugun 陸軍 (Армії Великої Японської Імперії) на тлі економічно-політичних змін в Японії в роках від 23 року ери Мейдзі 明治 (1890) до 3 року ери Тайсьо 大正 (1914), а також вступ, який охоплює період від 1 по 23 рік ери Мейдзі (1868-1890).
Другий підрозділ присвячений виникненню процедур безпеки в Rikugun 陸軍 (Армії Великої Японської Імперії) та їх значенню у військових структурах, що розвивалися.
Насамперед, увага зосереджена на описі значення ступеня впровадження аеронавтичних та авіаційних технологічних новинок, а також процедур безпеки, як показника підготовки Rikugun (Армії Великої Японської Імперії) до конфліктів, які мали місце в часовому інтервалі, що розглядається.
Як тло політичних змін показана еволюція урядових структур. В контексті економічного розвитку початково встановлено ключові елементи, що складають основу економічного розвитку таких як освіта, набуття досвіду у веденні внутрішньої політики молодими урядовими кадрами.
У подальшому наведені вище елементи пов’язуються з розвитком військових структур та розбудовою промисловості у наступних виокремлених періодах. Часові межі наступних періодів визначаються конфліктами, у яких японські війська брали участь.
Додатково, як чинник, що впливає на розвиток аеронавтики та авіації, взято під увагу систему підготовки військових кадрів у Японії, зв’язану з перевагами, що виникали з закордонної політики, яка здійснювалась.
Перерахована інформація та прийнята інтерпретація дозволили ширше описати зміни в періоді, який міститься у назві статті.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Відповідальність за точність поданих фактів, цитат, цифр і прізвищ несуть автори матеріалів.
2. Редакція матеріали не повертає.
3. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution Non-Commercial License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
4. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, у якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.