ДІЯЛЬНІСТЬ ГРУП МОНІТОРИНГУ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ ТА ПРОТИДІЇ ЯК СКЛАДОВА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВИ У ВОЄННІЙ СФЕРІ
DOI:
https://doi.org/10.33577/2313-5603.38.2022.266-280Ключові слова:
групи моніторингу інформаційного простору та протидії, Збройні Сили України, інформаційна війна, інформаційна протидія, комунікаційна кампанія.Анотація
У статті розглядається діяльність груп моніторингу інформаційного простору та протидії обласних військових комісаріатів та військових частин безпосереднього підпорядкування оперативних командувань Сухопутних військ Збройних Сил України у 2018 – 2020 рр. Основна увага сконцентрована на історичних передумовах та правничих підставах їх створення, аналізі діяльності щодо протидії негативному інформаційному впливу в українському медіасередовищі з боку російської федерації, узагальненню отриманого досвіду в контексті забезпечення інформаційної безпеки держави у воєнній сфері. Досліджуються досвід та діяльність офіцерів підрозділів інформаційної боротьби за своїм призначенням у складі Командування Сухопутних військ як у зоні проведення операції Об’єднаних сил, так і в пунктах постійної дислокації.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Відповідальність за точність поданих фактів, цитат, цифр і прізвищ несуть автори матеріалів.
2. Редакція матеріали не повертає.
3. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution Non-Commercial License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
4. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, у якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.